1. Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems savo auka prie mūsų parapijos remonto darbų. Te Gerasis Viešpats atlygina savo palaima!

2. Nuo lapkričio 13 dienos prasideda Aušros Vartų Švč. M. Marijos Gailestingumo Motinos atlaidai. Mūsų dekanato diena yra kitą sekmadienį, lapkričio 13 dieną.

3. Kviečiame Švento Tėvo kvietimu gilintis į Dievo Žodžio prasmę. Susitikimai vyksta sekmadieniais 15.00 val. - mūsų bažnyčios kriptoje.

4. Mūsų parapijos vaikų ir jaunimo choras Rapoliukai, kviečia prisijungti visus norinčius giedoti, prie jų kolektyvo. Choras gieda sekmadieniais, per 10.30 val. Šv. Mišias, o repeticijos vyksta 9.30 val. Maloniai kviečiame prisijungti!

5. Maloniai kviečiame prisijungti prie suaugusiųjų (sumos) choro, kuris gieda sekmadieniais bei per iškilmes per 11.30 val. Šv. Mišias. Susidomėjusius kviečiame kreiptis į choro vadovę – Anną.

6. Bažnyčios kioske galima įsigyti knygą apie mūsų parapijos istoriją, įvairios žiniasklaidos (yra naujų nr. ,,Artuma“, ,,Žodis tarp mūsų“) bei religinių reikmenų.

Kviečiame užsukti į knygų mugę, kuri yra bažnyčios kairės navos pusės gale, kurioje rasite įdomių bei išparduodamų knygų. Mugė pratęsta ir baigsis kitą sekmadienį.

7. Artėjant pasaulinei jaunimo dienai Vilniaus arkivyskupijos jaunimo bei Vilniaus akademinės sielovados centrai kviečia Tave švęsti šios dienos išvakares išties ypatingu būdu! Lapkričio 19 dieną, moksleivių (nuo 14 metų), studentų ir kitų jaunų suaugusiųjų lauks susitikimas su specialiai dėl šio renginio į Lietuvą atvykstančiu buvusiu Londono gangsteriu, o dabar – Dievo stebuklų liudytoju John Pridmore! Jo istorija tikrai nepaliks abejingų, atskleis, kaip sudėtingiausiose ir, atrodytų, labiausiai nuo tikinčio žmogaus gyvenimo nutolusiose situacijose Dievas randa kelią į žmogaus širdį. Daugiau informacijos skelbimų lentoje.

8. Primename, kad užsakyti Šv. Mišias, Jums patogiu būdu paaukoti parapijos veiklai ir bažnyčios remonto darbams galima parapijos internetiniame puslapyje rapolo.lt