Kunigas teol. lic. Miroslav Grabovski

Kunigas teol. lic. Miroslav Grabovski

Klebonas

Kunigystės šventimų data: 1993-05-30

Kunigas rel. m. mgr. Marijan Apriško

Kunigas rel. m. mgr. Marijan Apriško

Vikaras

Kunigystės šventimų data: 2013-04-20

Kunigas rel. m. mgr. Darius Marcinkevičius

Kunigas rel. m. mgr. Darius Marcinkevičius

Rezidentas

Kunigystės šventimų data: 2009-02-07

Kunigas Valentinas Šiuša

Kunigas Valentinas Šiuša

Rezidentas

Kunigystės šventimų data: 1989-05-28