1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na remont naszego kościoła. Niech Najmiłosierniejszy Bóg wynagrodzi swoimi łaskami!

2. We czwartek, 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. w języku polskim: o godzinie 8.00, 13.00, 18.00; w języku litewskim: o godzinie 7.00, 11.30, 17.00. Po każdej Mszy świętej będzie poświęcana kreda, którą na drzwiach naszych domów napiszmy „C+M+B 2022”, co oznacza „Christus Mansionem Benedicat” – czyli „Niech Chrystus błogosławi ten dom (mieszkanie)”. Kredę do poświęcenia prosimy przynieść ze sobą.

Uwaga! Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) jest świętowana 6 stycznia, czyli we czwartek.

3. W następną niedzielę, 9 stycznia – święto Chrztu Pańskiego.

4. Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej i złożenia ofiary za pośrednictwem parafialnej strony internetowej rapolo.lt.

5. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii. Do nabycia w kiosku są też czasopisma, kalendarze na 2022 rok oraz duży wybór dewocjonaliów.