1. We wtorek, 18 stycznia, rozpoczniemy tydzień modlitw o jedność chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji. Za tę modlitwę Kościół daje możliwość uzyskania Odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. O jedność chrześcijan będziemy modlić się o godzinie 18.00.

Na zakończenie Oktawy, 25 stycznia, o godzinie 18.00, w Kościele św. Janów (ul. św. Jana 12) odbędzie się Nabożeństwo ekumeniczne, podczas którego będziemy się modlić o jedność chrześcijan.

2. 25 stycznia w naszej parafii po porannej Mszy świętej o godzinie 7.30 rozpoczniemy Adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie trwać do godziny 21.00. W czasie Mszy świętych Przenajświętszy Sakrament będzie zamknięty.

Również, 25 stycznia, będzie wieczór uwielbienia (Adoracja Przenajświętszego Sakramentu, modlitwa wstawienniczna, słuchanie spowiedzi). Wieczór uwielbienia rozpocznie się oddzielną Mszą świętą o godzinie 19.00.

3. Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej i złożenia ofiary za pośrednictwem parafialnej strony internetowej rapolo.lt.

4. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii. Do nabycia są też czasopisma, styczniowy nr. gazety ,,Spotkania”, kalendarze na 2022 rok oraz duży wybór dewocjonaliów.