1. Vakar prasidėjo Aušros Vartų Švč. M. Marijos Gailestingumo Motinos atlaidai, kurie tęsis iki lapkričio 20 dienos. Mūsų dekanato diena yra šiandien, lapkričio 13 dieną.

2. Trečiadienį, lapkričio 16 dieną, Švč. M. Marijos, Gailestingumo Motinos iškilmė. Šv. Mišios: lietuvių kalba – 7.00, 17.00; lenkų kalba – 7.30, 18.00 val.

3. Kitą sekmadienį, lapkričio 20 dieną, Kristaus Karaliaus Visatos Valdovo iškilmė, baigsime liturginius metus. Tą dieną, aukos bus renkamos Vilniaus Kunigų Seminarijos išlaikymui.

4. Kalėdaičius įsigyti mūsų bažnyčioje bus galima tradiciškai nuo I Advento sekmadienio (lapkričio 27 dienos).

5. Kviečiame Švento Tėvo kvietimu gilintis į Dievo Žodžio prasmę. Susitikimai vyksta sekmadieniais 15.00 val. - mūsų bažnyčios kriptoje.

6. Mūsų parapijos vaikų ir jaunimo choras Rapoliukai, kviečia prisijungti visus norinčius giedoti, prie jų kolektyvo. Choras gieda sekmadieniais, per 10.30 val. Šv. Mišias, o repeticijos vyksta 9.30 val. Maloniai kviečiame prisijungti!

7. Maloniai kviečiame prisijungti prie suaugusiųjų (sumos) choro, kuris gieda sekmadieniais bei per iškilmes per 11.30 val. Šv. Mišias. Susidomėjusius kviečiame kreiptis į choro vadovę – Anną.

8. Artėjant pasaulinei jaunimo dienai Vilniaus arkivyskupijos jaunimo bei Vilniaus akademinės sielovados centrai kviečia Tave švęsti šios dienos išvakares išties ypatingu būdu! Lapkričio 19 dieną, moksleivių (nuo 14 metų), studentų ir kitų jaunų suaugusiųjų lauks susitikimas su specialiai dėl šio renginio į Lietuvą atvykstančiu buvusiu Londono gangsteriu, o dabar – Dievo stebuklų liudytoju John Pridmore! Jo istorija tikrai nepaliks abejingų, atskleis, kaip sudėtingiausiose ir, atrodytų, labiausiai nuo tikinčio žmogaus gyvenimo nutolusiose situacijose Dievas randa kelią į žmogaus širdį. Daugiau informacijos skelbimų lentoje.

9. Sausio 14 dieną, mūsų parapijoje vyks Šeimadienis. Šeimadienio programoje bus Ingridos Gudauskienės knygos ,,Biblijos vyrai ir moterys“ pristatymas – bus galimybė knygą įsigyti pigiau. Detalesnė Šeimadienio programa bus paskelbta vėliau.

10. Bažnyčios kioske galima įsigyti knygą apie mūsų parapijos istoriją, įvairios žiniasklaidos (yra naujų nr. ,,Artuma“, ,,Žodis tarp mūsų“) bei religinių reikmenų.

Kviečiame užsukti į knygų mugę, kuri yra bažnyčios kairės navos pusės gale, kurioje rasite įdomių bei išparduodamų knygų. Mugė baigsis šiandien.

11. Primename, kad užsakyti Šv. Mišias, Jums patogiu būdu paaukoti parapijos veiklai ir bažnyčios remonto darbams galima parapijos internetiniame puslapyje rapolo.lt